Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб, Нд: вихідний Розклад кабінету КТ:

Ласкаво просимо в Поллар

Комп'ютерна Томографія

Про нас
Професійно, сучасно, детально

Наше обладнання для мультиспіральної комп’ютерної томографії Philips Brilliance CT 64 отримує дані зображення, поки ви переміщуєтесь по моторизованому столу через сканер. Кожне комп’ютерне сканування складається з десятків зображень та проходить швидко і безболісно.

Ми процюємо

Більше 14 років

Ми допомогли

Більше 60 000 клієнтам

Запишіться на обстеження
Для КТ ми використовуємо систему

Philips Brilliance CT 64

Цю систему можна застосувати для діагностики онкологічних захворювань, захворювань органів черевної порожнини, захворювань нервової та серцево-судинної систем.

Особливо метод ефективний для візуалізації початкових стадій розвитку атеросклеротичних уражень судин, що ведуть до інфаркту міокарда та інсульту.

Скільки коштує

Вартість послуг КТ

Назва послуги
Вартість, грн
КТ голови
1200
КТ додаткових пазух носа
1000
КТ одного відділу хребта
1200
КТ кінцівок
1200
КТ кісток тазу
1200
КТ суглобів (одна пара)
1200
КТ органів грудної порожнини
1300
КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору
1300
Друк плівки
200
Запис диска
50
КТ остеоскринінг
3600
0 +
Років ми працюємо
0 +
задоволених клієнтів
0 %
Точність діагностики
0 +
Лікарів
Ми чекаємо на вас

Запишіться на Обстеження

Наша команда

Наші фахівці КТ

Бариш Оксана Олексіївна
Лікар першої категорії

Загальний стаж – 14 років,
на КТ – 12 років

Сокирник Олена Володимирівна
Лікар першої категорії

Загальний стаж – 22 роки,
на КТ – 12 років

Герасименко-Сіверська Тетяна Сергіївна
Лікар вищої категорії

Загальний стаж – 23 років,
На КТ – 13 років

Захарчук Юлія
Сергіївна
Рентгенолаборант

Загальний стаж – 14 років,
на КТ – 12 років

Часті питання від наших клієнтів

Відповіді на основні запитання

Комп’ютерна томографія (КТ), вона ж – рентгенівська комп’ютерна томографія – метод неруйнівного (неінвазивного) пошарового дослідження внутрішніх органів людини з використанням рентгенівського випромінювання, один з найбільш точних та сучасних методів отримання зображення органів.

Основою комп’ютерної томографії є вимір і складна комп’ютерна обробка того, наскільки послаблюється рентгенівське випромінювання в різних по щільності тканинах. Вона дає надійну (відсоток надійності – вище 90%) інформацію про будову і хворобливі (патологічні) зміни в органах, які неможливо одержати за допомогою інших методів.

У нашому центрі ви можете зробити обстеження таких ділянок:

 • КТ голови;
 • КТ додаткових пазух носа;
 • КТ відділів хребта;
 • КТ кінцівок;
 • КТ кісток тазу;
 • КТ суглобів;
 • КТ органів грудної порожнини;
 • КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору;
 • КТ онкоскринінг;
 • КТ ангіографія.

Абсолютними протипоказаннями для проведення обстеження на комп’ютерному томографі з довенним введенням рентгенконтрастного препарату є підвищена чутливість (алергічна реакція) на препарати йоду в минулому, виражений гіпертиреоз (посилення функції щитоподібної залози).

 • Перед початком дослідження обов’язково повідомте лікаря або медсестру якщо напередодні дослідження Вам проводили рентгенообстеження із затосуванням контрасту в вену (коронаро-, урографія) або у вигляді пиття чи клізми з барієм;
 • Якщо ви хворієте на гіпертонію, аритмію, епілепсію, бронхіальну астму – продовжуйте приймати призначені ліки згідно рекомендацій, в тому числі вранці і в обід в день обстеження;
 • Під час проведення обстеження пацієнтам до 18 років обов’язковою є присутність дитячого анестезіолога. Супровід анестезіолога організовує лікар, який направляє на обстеження;
 • Наявність у Вас штучного водія ритму або клапана в серці, штучного кришталика в оці, металевих конструкцій, осколків, куль в тілі – не є протипоказом до обстеження.

Слід заздалегідь узгодити дату і час проведення дослідження.

Спеціальна підготовка до КТ-дослідження без контрастування не потрібна. Їжу, напої, лікарські засоби і медичні процедури можна приймати в звичайному режимі.

 • Всі пацієнти незалежно від діагнозу повинні здати аналіз крові з вени на рівень креатиніну та сечовини в будь-якій доступній лабораторії. Результат аналізу крові на креатинін та сечовину повинен бути не старше 14 днів до моменту проведення обстеження.
 • Якщо Ви хворієте на цукровий діабет II типу і за рекомендацією лікаря постійно приймаєте таблетки, до складу яких входить Метформін (Сіофор, Глюкофаж, Діаформін, Метфогама та інші), необхідно тимчасово припинити прийом цих ліків за 48 годин до обстеження і відновити за рекомендацією лікуючого лікаря (як правило на наступний день після обстеження).
 • За 2 години до обстеження пацієнт не повинен вживати їжу; в цей час допускається пиття невеликої кількості (1-2 ковтки) рідини (негазовані напої).
Коли ми працюємо

Розклад кабінету КТ

Понеділок
9:00 – 17:00
Вівторок
9:00 – 17:00
Середа
9:00 – 17:00
Четвер
9:00 – 17:00
П'ятниця
9:00 – 17:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний
МРТ, КТ та УЗД обстеження в Хмельницькому