Пн-Пт: 08:00-19:00

Сб-Нд: 08:00 - 19:00

 

МРТ Поллар

Сучасний метод діагностики серця – МРТ – це успішний крок вперед! 

Вперше у Хмельницькій області проводиться Магнітно-Резонансна Томографія серця на базі Діагностичного центру ПОЛЛАР! Наразі лікарі всіх країн активно обговорюють збільшення випадків вірусного ураження серця – міокардиту. Стало відомо, що міокардит є одним із ускладнень коронавірусної інфекції.

Такі скарги як: біль в області грудей, задишка, запаморочення, виснаження та слабкість, – можуть свідчити про недостатнє кровопостачання органів та систем, що зумовлене порушенням роботи серця.

 Тож з метою виключити небезпечне захворювання – міокардит, необхідно негайно звернутися до лікаря та провести ряд необхідних обстежень (загальний аналіз крові, ЕКГ, УЗД серця тощо).

При підозрі на ураження серця та для встановлення точного діагнозу, доцільно застосовувати МРТ цього органу.

Переваги МРТ серця про які варто знати: 

1. Відсутність променевого навантаження (рентгенівського випромінювання);

2. Неінвазивність та безболісність методу.

3. Можливість виявити точну локалізацію процесу, його множинність та поширеність.

4. Оцінка морфології, функції та перфузії.

5. Висока тканинна контрастність та роздільна здатність.

Вчасно проведена діагностика серця допомагає виявити патологічний процес у ньому та унеможливити подальший розвиток серцевої недостатності.

Магнітно-Резонансна Томографія необхідна вразі ускладнень не лише від  COVID-19, але й від інших вірусних захворювань, вроджених вад та набутих патологій.

Функціональні можливості та висока інформативність МРТ, в поєднанні з абсолютною безпекою цієї діагностики, ставлять її на перше місце у царині всіх методів обстеження!

Якщо ви перехворіли коронавірусом та відчуваєте брак сил, швидку втому, запаморочення, біль або перебої в роботі серця, то обов’язково зверніться до кардіолога та запитайте щодо необхідності у проведенні Магнітно-Резонансної Томографії серця. Пам’ятайте, турбота про власне здоров’я – це основа нашого життя. 

Отримати висококваліфіковане обстеження у Діагностичному центрі ПОЛЛАР можна за попереднім записом по вказаних номерах:

+38 (097) 191-02-20

+38 (073) 191-02-20 (Viber)

+38 (050) 191-02-20

Будьте здоровими!

 
 

 

МРТ, КТ та УЗД обстеження в Хмельницькому